Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Karlshamn

Följ

IFK Karlshamn

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 09:00

      FK Karlskrona (borta) P-2015


      14:00
    • 10:00

      Sammandrag Team IFK


      15:00
    • 11:00

      Hovshaga AIF (hemma) F-2009/F2010


      13:00
    • 14:00

      Landskrona BoIS (borta) U19


      16:00
    • 14:30

      Listerby IK (borta) F-2012/2013


      16:30
    • 15:00

      Sjöstaden DFF Karlskrona (borta) Damer


      17:00
    • 16:00

      IFK Hässleholm svart (borta) U19


      18:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • Heldag

      Kioskvecka P-2015

    • 09:30

      Träning Herrar


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatcher mot Högadal P-2016


      12:00
    • 11:00

      Sölvesborgs GIF Svart (hemma) F-2012/2013


      13:00
    • 12:00

      Mörrums GOIS FK - IFK Karlshamn P-2013


      13:00
    • 12:30

      Träning U19


      14:00
    • 16:30

      Träning P-2011


      18:00
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning F-2014/2015


      18:00
    • 17:30

      Matchgenomgång Herrar


      18:00
  • 7Fre
    • Heldag

      Kioskvecka P-2015

    • 19:00

      Räppe GOIF (borta) Herrar


      21:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 00:00

      Kioskvecka P-2015


      23:55
    • 09:20

      Match hemma mot Karlshamn United P-2014


      11:30
    • 10:00

      IFK Karlshamn - Olofströms IF P-2013


      11:00
    • 14:00

      Sölvesborgs GIF/Lörby IF (borta) F-2012/2013


      16:00
    • 15:30

      Bjärnums GoIF (hemma) U19


      17:30
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 17:00

      Emmaboda IS (borta) Damer


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 15:00

      Sölversborgscupen 2024 P-2010


      00:00
    • 17:20

      Hemmamatch mot Asarum P-2014


      19:30
    • 18:00

      Match borta mot Asarum IF FK F-2014/2015


      19:30
    • 18:30

      Vinnö IF vit (borta) U19


      20:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Sölversborgscupen 2024 P-2010

    • 10:15

      Träning F-2017/18


      11:15
    • 10:15

      Träning P-2017/2018


      11:00
    • 11:00

      Träning P-2017/2018


      12:30
    • 12:00

      Lyckå FF Vit (hemma) F-2012/2013


      14:00
    • 13:00

      Falkenbergs FF (borta) U19


      15:00
    • 13:00

      Färjestadens GOIF (borta) Damer


      15:00
    • 14:45

      Asarums IF FK (borta) P-2011


      16:15
    • 15:45

      Bollkalle 15/6 P-2016


      18:00
    • 16:00

      FBK Balkan (hemma) Herrar


      18:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Sölversborgscupen 2024 P-2010


      16:00
    • 08:45

      Match borta mot Union P-2014


      11:30
    • 09:30

      Mjällby AIF (borta) P-2015


      14:30
    • 11:30

      Rödeby AIF Blå (borta) F-2012/2013


      13:30
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 17:00

      Liatorp-Eneryda IF (hemma) Damer


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:00
    • 18:00

      Uthyrt Korpen seriespel IFK Karlshamn


      20:00
    • 18:30

      Seriematch Kallinge/Listerby/Saxemara P-2010


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning P-2009


      21:00
    • 20:30

      Matchgenomgång Herrar


      21:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2016


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning P-2013


      20:00
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:30

      IFK Simrishamn (borta) Herrar


      21:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 14:00

      Onsala BK (hemma) U19


      16:00
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning P-2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 17:30

      Informationsmöte Uppehåll Herrar


      18:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning P-2009


      20:30
    • 19:00

      Seriematch Nättraby Hemma P-2010


      20:45
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      IFÖ Geberit Cup P-2010

    • Heldag

      Lörby sommarcup F-2012/2013

    • 10:00

      Intresseanmälan matchsammandrag i Kallinge P-2016


      14:00
    • 11:45

      Matchhjälte Damlaget F-2014/2015


      14:30
    • 12:00

      FC Hessleholm (hemma) Damer


      14:00
  • 30Sön
    • 00:00

      IFÖ Geberit Cup P-2010


      15:00
    • 00:00

      Lörby sommarcup F-2012/2013


      16:00
    • 16:00

      Träning P-2009


      17:30
    • 17:00

      Räppe GOIF (borta) Damer


      19:00
    • 18:00

      Organisationsmöte Herrar


      19:00